Четверг, 17.10.2019, 11:25
Приветствую Вас Гость | RSS

Маниковецька ЗОШ І - ІІІ ступенів

Вхід на сайт
Главная » 2013 » Май » 22 » День ЦЗ
15:51
День ЦЗ
18 травня 2013 року в школі було проведено День ЦО.
Основною метою та завданнями Дня ЦО було:
- Практична перевірка здатності учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях.
- Формування в учнів упевненості в ефективності заходів, які проводяться.
- Формування та розвиток в учнів високих моральних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, самовідданості виконувати завдання ЦО.
Начальник цивільної оборони та цивільного захисту населення в школі – Вислянська В.П.- директор школи .
Начальник штабу – Гавель Н.І. – завуч школи, заступник начальника штабу – Груш А.В –викладач предмету Захист Вітчизни.
Для проведення Дня цивільного захисту населення складено і затверджено план, що відповідає вимогам та був ефективним у використанні. Підготовлена уся необхідна документація: наказ начальника ЦО, інструкції на випадок надзвичайних ситуацій, програма ЦО, розклад занять ЦО , план проведення конкурсів: «Долікарняна допомога», «Поведінка у надзвичайних ситуаціях», «Дії рятівника», «Дії при пожежі», виготовлення листка "Це повинен знати кожен", конкурс малюнка на асфальті, виступ агітбригад, конкурс побуту, план оповіщення командного складу та учителів школи. Затверджено схему організації ЦО , затверджений план виконання основних заходів цивільного захисту населення, план переведення школи на режим роботи в умовах надзвичайних ситуацій, перелік воєнізованих формувань та груп, що задіяні в проведенні Дня цивільного захисту населення. Учні школи обізнані з основними вимогами цивільної оборони та цивільного захисту населення та днем цивільного захисту населення за сигналами "Увага, всім!" Заняття проводяться згідно програми вивчення розділів ЦО і радіоактивної небезпеки. Чітко організовано і проведено збір керівного складу. Класними керівниками проведено відкритті уроки, на яких були розкриті основні завдання з вивчення тем цивільного захисту населення та основи безпеки життєдіяльності дітей. Чітко і організовано проведено евакуацію персонального складу (населення) школи за сигналом "Увага, всім! ". Усі формування були добре підготовлені і забезпечені необхідним оснащенням, дії їх були чіткими і злагодженими. Із формувань слід відмітити найкращі дії ланки розвідки, ланки побуту, охорони порядку. На загальношкільній лінійці начальник штабу оголосила основні завдання цивільного захисту населення та програму Дня ЦО. Учні 11 класу ознайомили присутніх із основними засобами індивідуального захисту населення та надали долікарняну допомогу «потерпілим». Учні 1-11 класів показали добрі знання у конкурсах: " Надай першу долікарняну допомогу", «Поведінка у надзвичайних ситуаціях», «Дії рятівника», «Дії при пожежі». Учні підготовили листки "Про це повинний знати кожен ". Розкрили основні завдання цивільного захисту населення . Найкраще це вдалося учням 6 і 8 класів. Учні підготовили листки "Про це повинний знати кожен ". Тут учні розкрили основні завдання цивільного захисту населення . Найкраще це вдалося учням 6 і 8 класів. Проведено конкурс: виступ агітбригад. Найкраще виступили учні 9,8,10,11 класів. Найактивнішим був конкурс " Побуту в надзвичайній ситуаціях." Кожен клас показав, як вони уміють готувати їжу в надзвичайній ситуаціях. Учні початкових класів та учнів 5-6 класів провели Веселі старти, а учні 7-11 класів провели спортивні змагання з волейболу та футболу. На підсумковій лінійці начальник цивільної оброни та цивільного захисту населення вручила подяки учням 6,9, класів ( І місце ), 5 клас (ІІ місце), 8 клас ( ІІІ місце).
Просмотров: 1112 | Добавил: петя | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Пошук на сайті

Copyright MyCorp © 2019
Бесплатный хостинг uCoz